רכישת מכונות וציוד בשיטת ליסינג מימוני

מה זה ליסינג מימוני?

ליסינג מימוני היא שיטת מימון המוכרת בעיקר מתחום הרכבים. מדליס בע”מ עושה שימוש בשיטת הליסינג המימוני כדי לממן ציוד ומכונות תעשיה עבור יזמים, בעלי מקצוע ובעלי חברות, המעוניינים לרכוש ציוד חדש מבלי להכביד על האובליגו הבנקאי.

שיטת הליסינג המימוני הופכת את ההשקעה ההונית (קאפיטלית) לזרם תשלומים חודשיים שבסופם הלקוח יכול לרכוש את הציוד באחוז זניח מערכו. הליסינג המימוני מאפשר להצטייד במכונות וציוד מהמתקדמים בתחום, תמורת תשלום חודשי נמוך יחסית.

הליסינג מקנה הכרה חשבונאית בהוצאות הריבית וגם הכרה בנושא הפחת החשבונאי.

רכישת מכונות בשיטת ליסינג מימוני משתלמת במיוחד כך שכבר משלב החתימה תתחיל להנות מהפירות הכלכליים והטבות המס. 

רכישת מכונה מתקדמת טכנולוגית כרוכה בהשקעה כספית גבוהה. שיטת הליסינג המימוני הופכת השקעה הונית (קאפיטלית) לזרם תשלומים חודשיים (כשהמכונה כבר עובדת ומייצרת הכנסה ו/או חיסכון בעלויות), וההוצאה החודשית על הליסינג מוכרת ע”י שלטונות המס כהוצאה שוטפת מוכרת.

 

יתרונות הליסינג במדליס בע”מ:

איך זה עובד?

  • מדליס רוכשת עבורך את המכונה הרצויה ומעמידה אותה לרשותך.
  • כנגד השימוש במכונה אתה מעביר לנו תשלום חודשי קבוע (שכירות). 
  • בתום תקופת הליסינג יש לך אופציה מימונית לרכוש את המכונה תמורת סכום נמוך וזניח לעומת שוויה הכלכלי. 

למה כדאי לבחור בליסינג בחברת מדליס?

מכונות וציוד מתקדם מבטיחים כי עסקך יהיה בחזית הקדמה הטכנולוגית ותייעל באופן משמעותי את היצור. רכישת ציוד שכזה כרוכה בעלויות כספיות כבדות, וכאן בדיוק מדליס נכנסת לתמונה.

ליסינג מימוני לצורך רכישת ציוד הוא תחום ההתמחות שלנו. 

אנו נרכוש עבורך את הציוד בו אתה מעוניין מהיבואן או הספק, ונעמיד אותו לרשותך למשך 5 שנים, תמורת דמי שכירות חודשיים. בזמן שאתה תהנה מהגדלה בהכנסות ו/או הורדה בעלויות, תוכל לנהל את תזרים הבנק שלך בצורה כלכלית שתפיק לעסקך רווחים ממשיים.

למנהלי מדליס יחסי עבודה והיכרות עם רבים מספקי הציוד, היצרנים והסוכנים בתעשיה הישראלית. יחסי אמון שנרקמו בינינו לבין מוכרי הציוד תסייע גם כן במתן ביטחון בתהליך רכישת המכונה.

אנו נמשיך ללוות את עסקך לאורך כל תקופה הליסינג, ובתום תקופת הליסינג תוכל לרכוש את הציוד במחיר אטרקטיבי ומוסכם מראש, וכל זאת מבלי שהכבדת על התזרים העסקי שלך בשום שלב.

אנו מזמינים אותך ליצור קשר ולצעוד איתנו יחד אל התפתחות והצמיחת העסק שלך.

תוהים אם מדליס יכולה לסייע גם לעסק שלכם?

מדליס בע"מ הינה מהחברות המובילות בישראל במתן מימון לצורך רכישת מכונות תעשייתיות, רכישת מכשור רפואי, רכישת מכונות דפוס דיגיטליות ורכישת מכונות CNC לענפי המתכת, הנגרות ועוד.
בעלת רישיון מתן אשראי מורחב מספר 58393
.

צרו קשר

הצורן 4א, נתניה.

פקס: 09-8655088

כל הזכויות שמורות © מדליס מימון לעסקים 2021 Medlease.co.il